Akşehir Kültürspor finallere katılıyor
Akşehir Belediye Kültürsporun bayanları, barajı geçerek önce Antalya da sonra Kuşadasında yapılacak finallere katılmaya hak kazandı
Akşehir Belediye Kültürspor’un bayanları, barajı geçerek önce Antalya da sonra Kuşadası’nda yapılacak finallere katılmaya hak kazandı. Geçtiğimiz Pazar günü Mersin de yapılan Türkiye Kros finalleri eleme yarışında katılan 3 kulüpten sadece Akşehir Belediye Kültürspor ın bayanları, barajı geçerek önce Antalya da sonra Kuşadası nda yapılacak finallere katılmaya hak kazandı. Akşehir Belediye Kültürspor Kulüp Başkanı Ercan Türüdü, "8 yıldır katıldığımız finallere bu yıl da gedeceğiz. İlk 9 a girerek önce Antalya da sonrada Kuşadası nda yarışacağız. Kızlardaki başarımızı maalesef erkeklerde gösteremedik. Onun için üzgünüz. Bizlere destek olan Akşehir Belediye Başkanı Abdülkadir Oğul a teşekkür ederim" dedi.
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.