Ak ve ekibi referandumda destek istedi
Adalet ve Kalkınma Partisi Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Ak, yönetim kurulu üyeleri Mehmet Serin, Serdar Usman ve Murat Dursun ile birlikte gazetemizi ziyaret ederek referandum sürecinde teşkilat olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Yazı İşleri Müdürümüz Çetin Oranlı ile görüşen Mustafa Ak, Adalet ve Kalkınma Partisi’nin il ve ilçe teşkilatlarında yeniden yapılanma sürecinin ardından göreve getirildiklerini hatırlattı. Halk oylaması için sıkı bir çalışma yaptıklarını bildiren Mustafa Ak, “Aramızda siyasete yeni girmiş arkadaşlar var. Heyecanla, yüksek tempoda çalışmaya devam ediyoruz. Referandum süreci öncesinde mahalle temsilciliklerimizle ilgili bir takım aksaklıkları giderdik. Saha çalışmalarına başladık. Vekillerimiz ve belediye başkanlarımızla birlikte esnafları ziyaret ediyoruz. Hanım kollarımız mahalleleri dolaşıyor” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.