Acar: Filede marka olacağız
Konya Büyükşehir Belediyespor antrenörü Rasim Acar lige umutla baktıklarını ve amaçlarının Konya Büyükşehir Belediyespor olarak bir voleybol ordusu kurmak olduğunu söyledi
Bu sezon ilk defa Bölgesel Voleybol Liginde mücadele edecek olan Konya Büyükşehir Belediyespor antrenörü Rasim Acar lige umutla baktıklarını ve amaçlarının Konya Büyükşehir Belediyespor olarak bir voleybol ordusu kurmak olduğunu söyledi. Acar altyapıda yıldızlar ve gençlerde şampiyon olduklarının altını çizerek Kulüp Başkanı Cevdet İşbitirici'nin kendilerine büyük desteğinin olduğunu söyledi. Acar, “Konya Büyükşehir Belediyesi voleybol takımı olarak kulüp başkanımız Cevdet İşbitirici'nin büyük desteğini görüyürouz. Kendisine desteklerinden dolayı kendim ve sporcularım adına çok teşekkür ediyorum. Kulüp olarak altyapıda başarılıyız bu alt yapı ile Bölgesel Voleybol Liginde mücadele edeceğiz. Amacımız tamamı Konyalı ve kendi yetiştirdiğimiz gençlerle şampiyonluk yaşayarak 3.Lige çıkmak ve daha da ileriye gitmek. Takımımız çok genç. 1995 ve altı çocuklarımız var. Bu çocuklarla Konya'yı ve kulübümüz en iyi şekilde temsil ederek voleybol branşında adımızı ve markamızı duyurmak istiyoruz. Çalışmalarımız devam ediyor. Hafta sonu ilk maçımıza çıkacağız. İlk maçımızı kazanarak lige moralli bir şekilde başlamak istiyoruz” diye konuştu. Kulüp olarak çok iyi bir alt yapıya sahip olduklarını söyleyen Acar , “Bir voleybol ordusu oluşturmak istiyoruz.Tamamı kendi yetiştirdiğimiz çocuklarla voleybolun tüm liglerinde mücadele etmek istiyoruz” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.