Abdullah her karede var
Torku Konyaspor'un resmi internet sitesi üzerinden duyurulan yemeğin her karesiğnde yer alan Abduyllah Çoban ise dikkat çekti.
Yenisezonhazırlıklarında ikinci etap kampını Isparta Davraz Sirene Hotelde sürdüren Torku Konyaspor'da, teknik heyet ve oyuncular yoğun tempoda devam eden çalışmaların yorgunluğunu akşam antrenmanı sonrasında verilen barbeküde atma fırsatı buldu. Torku Konyaspor'un resmi internet sitesi üzerinden duyurulan yemeğin her karesiğnde yer alan Abduyllah Çoban ise dikkat çekti. Abdullah'ın yemekten çok fotoğraf çekimi ile ilgilenmesi esprilere neden oldu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.