19 Yaş Altı Gençler Riva’da toplanıyorlar
Portekizde yapılacak Avrupa Şampiyonası Elit Tur'da mücadele edecek 19 Yaş Altı Genç Milli futbol takımı'nın aday kadrosu bugün akşam saatlerinde İstanbul'da toplanacak.
Portekiz'in ev sahipliğini yapacağı elit tur maçları 23 Mayıs’ta başlayacak. Kulüp takımlarıyla lig maçlarına çıkacak futbolcular, kampa yarın sabaha katılacaklar. Milliler, elit turda 23 Mayıs'ta Yunanistan, 25 Mayıs'ta Danimarka, 28 Mayıs'ta da Portekiz ile karşılaşacak. Teknik direktör Ogün Temizkanoğlu yönetimindeki 19 Yaş Altı Genç Milli Futbol Takımı'nın aday kadrosunda şu futbolcular yer alıyor: Semih, Emirhan, Çetin, Sinan, Fatih (Galatasaray), Eren, Serdar, Sercan (Bursaspor), Umut (Ankaraspor), Necip (Beşiktaş), Özgür (Fenerbahçe), Metin (Gençlerbirliği), Furkan (Kayserispor), Bayram (Ankaragücü), Barış (Trabzonspor), Rıdvan (Karşıyaka), Uğur (Dardanel), Tunay (Hamburg), Onur (Werder Bremen).
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.