Zor final
Torku Konya Selçuk Üniversitesi ligde 1. yarıyı bugün kapatıyor. Sarı mavililerin ilk devrede son maçı Anadolu Efes takımıyla saat 18:00’de. Beko Basketbol Lig’inde ilk devre bugün oynanacak maçlarla kapanacak.
Torku Konya Selçuk Üniversitesi ligde 1. yarıyı bugün kapatıyor. Sarı mavililerin ilk devrede son maçı Anadolu Efes takımıyla saat 18:00’de. Beko Basketbol Lig’inde ilk devre bugün oynanacak maçlarla kapanacak.
KAZANMAK İSTİYORLAR
Haftalardır galibiyete hasret olan Konya Torku Selçuk Üniversitesi sahasında oynayacağı Anadolu Efes maçından galip ayrılarak devrenin son maçında bu hasreti gidermek istiyor. Zorlu maçta taraftarını yanında görmek isteyen sarı mavili takım Torku 199 Mayıs Arena’da oynanacak maçın hazırlıklarını ise dün tamamladı. Çalışmalara son transfer Derrick Low’da katıldı.
TOMAS OYNAMAYACAK
Selçuk Kartalları’nda Tomas Delininkaitis’in sakatlığı ise devam ediyor. Oyuncunun Anadolu Efes maçında da sahada olamayacağı öğrenildi. Tomas’ın sakatlığının olamaması durumunda bir oyuncusunu tribüne göndermek zorunda kalacak sarı mavililerin bu sıkıntıyı da bu şekilde aşması beklenmekte.
TARAFTAR DESTEĞİ ŞART
Öte yandan sarı mavili yönetim zorlu maçta taraftara çağrı yaptı. Yönetim kurulu tarafından yapılan açıklamada zorlu serinin son maçından sarı mavi sevdalılarını yanlarında görmek istedikleri ve desteklerine ihtiyaçları olduğuna vurgu yapıldı. Maç biletleri satışı bugünde daha önceden belirtilen noktalarda ve salon girişinde satılmaya devam edecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.