Zafer Demir 33. yaş gününü kampta kutladı
Konyasporun tecrübeli isimlerinden Zafer Demir, 33.yaş gününü Sirene Golf Otelde teknik heyet ve takım arkadaşlarının katılımıyla gerçekleşen sade bir törenle kutladı.
Kesilen pastadan ilk parçayı Teknik Direktör Hüsnü Özkara’ya ikram eden Zafer Demir, sezon sonunda şampiyonluk hedefine ulaşmayı dilediğini söyledi. Bizde Merhaba gazetesi olarak tecrübeli oyuncu Zafer Demir’in yaş gününü kutluyor, sevdikleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam diliyoruz.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.