Yürükuslu yeni yaşını arkadaşlarıyla kutladı
Devre arası transfer döneminde Torku Konyaspor’dan kiralık olarak takıma katılan Muhammet Yürükuslu 23. yaşına girdi.
Devre arası transfer döneminde Torku Konyaspor’dan kiralık olarak takıma katılan Muhammet Yürükuslu 23. yaşına girdi. Genç futbolcu için hazırlanan doğum günü pastası Teknik Direktör İlker Erdem, yardımcı antrenörler, Menajer Mesut Erçetin, futbolcular ve kulüp çalışanları ile birlikte kesildi. Muhammet pastasından ilk dilimi Teknik Direktör İlker Erdem’in elinden tadarken, kendisine bu güzel günü yaşatan takım arkadaşlarına teşekkür etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.