Yurtçu: Hiç kimse bize sahip çıkmıyor
Amatör Küme U13 liginde mücadele eden Aşağı Çiğil Güvenspor'un en büyük sıkıntısı maddi imkansızlık.
Mavi Beyazlıların uzun yıllardır başkanlığını yapan Ömer Yurtçu, kimsenin kendilerine yardım etmediğini, ilgilenmediğini, dolayısıyla da çok sıkıntı çektiklerini söyledi. Lig'de mücadele etmenin ekonomi ile ilgili olduğunu vurgulayan Yurtçu, özellikle Ilgın Belediye Başkanı Halil İbrahim Oral'a destek için başvurduklarını, ancak kendilerine kapıyı gösterdiğini belirterek, takımı çalıştıran antrenörün maaşını vermekte zorlandıklarını söyledi. Kulübün yaşaması için sponsor bulmakta güçlük çektiklerini bildiren Yurtçu, Konyalı işadamlarının kendilerine sahip çıkmasını istedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.