Yücel İldiz: Bu ligin çetin cevizi olacağız
Turkcell Süper Lig takımlarından Kardemir Karabükspor’un teknik direktörü Yücel İldiz, “Ligde çetin ceviz olacağız” dedi.
Yücel İldiz, yaptığı açıklamada, yaklaşık 10 gündür Gerede’de yaptıkları kampın yoğun tempoda devam ettiğini söyledi. Kampın 17 Temmuz’da sona ereceğini ve futbolcuların 3 gün izin yapmalarının ardından yeniden aynı yerde toplanacaklarını anlatan İldiz, şu bilgileri verdi: “Kamp özellikle yeni ve eski futbolcularımızın kaynaşması açısından çok önemliydi. Bu bağlamda da yararlı geçti. Zevkli ve yorucu kamp döneminden geçiyoruz. Hazırlık maçları yaparak Konyaspor’u 1-0 yendik, Eskişehirspor ile 1-1 berabere kaldık. Hazırlık karşılaşmaları bize eksikliklerimizi gösteriyor, tespit yapabiliyoruz. Turkcell Süper Lig’de çetin ceviz olacağız. Yine herkes Kardemir Karabükspor’u beğeniyle izleyecek.”
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.