Yönetim taraftarlara teşekkür etti
Konyaspor yönetim kurulu, takımı İzmir deplasmanında da yalnız bırakmayan taraftarlara teşekkür etti.
Konyaspor’un resmi internet sitesinde yer alan konuyla ilgili açıklama şöyle. “Konyaspor’u, Bank Asya 1. Lig’in 34. haftasında, İzmir deplasmanında oynadığı Altay karşılaşmasında yalnız bırakmayarak tribünlerdeki yerlerini alan ve centilmence bir şekilde takımımıza destek veren taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz.”
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.