Yılmaz Vural, 5 kişilik teknik ekibiyle işbaşında
Konyaspor’da Ziya Doğan'dan boşalan teknik direktörlük görevine getirilen Yılmaz Vural ve ekibi, yeşil-beyazlı ekibin dün öğleden önce yaptığı antrenmanla mesaiyeye başladı.
Yeşil-beyazlı ekibin yeni teknik direktörü Yılmaz Vural'ın ekibinde antrenörler Cenk Özcan, Mehmet Demirtaş, Şakir Özkayımoğlu, kaleci antrenörü Cemal Tosun ve Performans-Analiz antrenörü Serhat Galimhane görev yapacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.