Yıldızlar potada 4 maç oynanacak
Yıldız Bayanlar ve Yıldız Erkekler Basketbol Liginde heyecan bugün oynanacak 4 karşılaşma ile devam edecek.
Lig’de 3 maç 100. Yıl Spor Salonu’nda oynanırken bir karşılaşma ise Akşehir’de yapılacak. Yıldız Erkekler Ligi’nin ilk maçında DSİ Spor ile Konya Gücü Saat: 14.30’da karşı karşıya gelirken ikinci maçta ise Selçuk Üniversitesi Spor Kulübü ile Demirspor B Takımı Saat: 16.00’da puan mücadelesine çıkacak. Yıldız bayanlar Ligi’nde ise Saat 13.00’de Demirspor ile Kartal İdmanyurdu karşı karşıya gelecek. Akşehir’de oynanacak maçta ise Akşehir Selçukspor Saat 13.00’de Yeni Sağlıkspor’u konuk edecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.