Yıldızlar masa tenisi heyecanı sona erdi
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okulspor faaliyet programında yer alan Yıldızlar Masa tenisi müsabakaları geçtiğimiz hafta sonu Masa Tenisi Salonu'nda yapıldı.
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okulspor faaliyet programında yer alan Yıldızlar Masa tenisi müsabakaları geçtiğimiz hafta sonu Masa Tenisi Salonu'nda yapıldı. Müsabakalara Yıldız Erkeklerde 29 Okul takımı,116 Sporcu ile katılırken Yıldız Bayanlarda ise 11 Okul takımı 44 Sporcu mücadele etti. Yıldız Erkekler ve Bayanlar'da dereceye giren takımlar 1. Selçuklu 100. Yıl Mah. A.Haşhaş 2. Meram Kozağaç KONESOB O.O. 3. Yunak İMKB YİBO. Yıldız Bayanlar: Takımlar 1. Halkapınar YİBO 2. Ereğli Özel TED Koleji 3. Karatay Hürriyet O.O.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.