Yıldızlar filede bugün 3 maç var
Yıldız Erkekler Voleybol Liginde bugün 3 karşılaşma oynanacak.
Ayrıca Yaş Grubu Erkek ve Genç Kızlar’da birer maç yapılacak. Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak maçların programı şöyle: Yıldık Erkekler Voleybol Ligi: 09:30 Diltaşspor − DSİ Spor Atatürk Spor Salonu 11:00 Yeni Sağlıkspor − Gençlikspor Atatürk Spor Salonu 12:30 Derbentspor − Selçuklu Belediye Atatürk Spor Salonu. Yaş Grubu Erkekler Ligi’nde oynanacak tek karşılaşma ise Saat 16.30’da DSİspor ile Gençlikspor arasında yapılacak. Genç Kızlar Ligi’nde oynanacak Ereğli Şekerspor- Gençlikspor maçı saat 11.30’da Ereğli’de oynanacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.