Yıldız ve Gençler filede 5 maç var
Yıldızlar ve gençler voleybol liginde bugün 5 karşılaşma oynanacak.
Yıldızlar bayanlarda 2 erkeklerde iki maç yapılacak. Gençlerde ise bir maç oynanacak. Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak maçların ilkinde Diltaşspor ile Gençlikspor, saat 10.00’da gençler liginde karşı karşıya gelecek. Yıldızlarda ise günün programı şöyle: Yıldız bayanlar: 11.30 Kartal İD−Ereğli Belediyespor 13.00 Yeni Sağlıkspor−Gençlikspor Yıldız erkekler: 14.30 Gençlikspor−Yeni Doğan Belediyespor 16.00 Yeni Sağlıkspor−Derbentspor−Yıldız Erkek
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.