Yıldız judocular gururlandırdı
Judo Federasyonunun faaliyet programında yer alan Anadolu Yıldızlar Judo Ligi karşılaşmaları geçtiğimiz hafta sonunda Kırıkkale de yapıldı. Karşılaşmalara Selçuklu Belediyesi Spor Kulübü Judo takımı 8 sporcu ile katıldı.
Judo Federasyonunun faaliyet programında yer alan Anadolu Yıldızlar Judo Ligi karşılaşmaları geçtiğimiz hafta sonunda Kırıkkale de yapıldı. Karşılaşmalara Selçuklu Belediyesi Spor Kulübü Judo takımı 8 sporcu ile katıldı.
Turnuvada mücadele eden mavi beyazlı sporculardan 38 kg Osman Bedir ikinci, 42 kg Hasan Basri Arıcı ikinci, 46 kg Abdullah Karaca birinci, 50kg İsmail Şekerci üçüncü, 55 kg Mehmet Akif Özata ikinci, 60 kg Bayram Kandemir ikinci, 73 kg Murat Alp üçüncü ve +73 kg Mehmet Can Talay birinci olmayı başardı.
Turnuvada başarılı olan sporcular 14-15 Şubat tarihleri arasında Nevşehir ilinde yapılacak yarı final müsabakalarına katılmaya hak kazandı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.