Yeni Malatyaspor Anadolu'yu bekliyor
Yeni Malatyaspor, Malatya’da toplanarak, Anadolu Selçukluspor ile Pazar günü sahasında oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarına başladı.d
Yeni Malatyaspor, Malatya’da toplanarak, Anadolu Selçukluspor ile Pazar günü sahasında oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarına başladı. Antalya’da gerçekleştirilen devre arası kamp çalışmaları sonrası izne ayrılan sarı-kırmızılı takım, ardından Malatya’da top başı yaptı. Teknik direktör Mehmet Altıparmak yönetiminde gerçekleştirilen antrenmana, kampta sağ diz ön çapraz bağları koptuğu için ameliyat geçiren defans oyuncu Evren Kürkçü dışında bütün futbolcular katıldı. Karşıyaka’dan Yeni Malatyaspor’a transfer olan sol kanat oyuncusu Mehmet Türkmehmet, Yeni Malatyaspor’u hedefine ulaştıracaklarını söyledi. Takımda iyi bir atmosferin olduğunu kaydeden Türkmehmet, “Sezon başında da Yeni Malatyaspor’a gelme durumum vardı ama olmadı. Kısmette devre arasında buraya gelmek varmış. Tabi hedefleri olan bir takıma geldiğim için öncelikle çok mutluyum. Yeni Malatyaspor’u hak ettiği yere getirmek istiyoruz” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.