Yeni başkan Erkan Genç
Spor Toto 2.Lig'de mücadele eden temsilcimiz Anadolu Selçukspor'un yeni başkanı belli oldu. Verilen oylarla Erkan Genç, Anadolu Selçukspor'un yeni başkanı oldu
Atiker Konyaspor'un pilot takımı olan Anadolu Selçukspor'un olağanüstü genel kurulu Tatlıcak Tevfik Lav Tesisleri'nde gerçekleşti. Çoğunluğun sağlandığı genel kurulda Erkan Genç, Anadolu Selçukspor'un yeni başkanı oldu. Erkan Genç başkanlığında oluşan yönetim listesi şöyle: "Mehmet Güney, Emin Gül, Mahmut Güzel, Fatih Özel, Mehmet Ay, Ömer Demirhan, Bünyamin Öztoprak ve Ali İslambay."
HEDEFİMİZ 7-8 FUTBOLCU VERMEK
Gerçekleşen genel kurul sonucunda Anadolu Selçukspor'un başkanlığına seçilen Erkan Genç, "Anadolu Selçukspor'un başkanlığına seçildiğim için mutluyum. İnşallah hayırlı uğurlu olur. Yeni yönetimimiz genç ve dinamik. İyi şeyler yapacağımızı inanıyoruz. İlk hedefimiz Atiker Konyaspor'umuza 3-4 tane futbolcu vermek değilde 7-8 oyuncu vermek olacak. İnşallah bunu başarırız" dedi.
İYİ TRANSFERLER YAPACAĞIZ
Anadolu Selçukspor'un çiçeği burnunda başkanı Erkan Genç, iyi bir yönetim oluşturduklarını belirtti. Genç, "Yeni yönetimimizin hepsi iş hayatında başarılı insanlar, inşallah bu görevlerinde de başarılı olacaklar. İlk hedefimiz iyi transferler yapıp, takımı iyi yerlere getirmeyi planlıyoruz" ifadelerini kullandı.
AHMET SÜTCÜ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.