Yavru Kartal pek rahat…
Spor Toto 2. Lig’in 33. Haftasında sahasında oynadığı Sarıyer maçı ile ligde kalmayı matematiksel olarak garantileyen Konya Anadolu Selçukluspor’da keyifler yerinde.
Spor Toto 2. Lig’in 33. Haftasında sahasında oynadığı Sarıyer maçı ile ligde kalmayı matematiksel olarak garantileyen Konya Anadolu Selçukluspor’da keyifler yerinde. Yeşil beyazlılarda teknik heyet tarafından verilen 4 günlük izin devam ederken, Gümüşhanespor maçı hazırlıkları yarın başlayacak. İlker Erdem geçtiğimiz Pazartesi günü şehirden ayrılırken, Gümüşhanespor maçına takımı yardımcı antrenör Fikret Bademci hazırlayacak
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.