Yavru Kartal Dadaş'a karşı
Anadolu Selçukspor ligde ilk kez B.B Erzurumspor ile bugün saat 19.00'da karşı karşıya gelecek. Kazım Karabekir Stadyumu'nda oynanacak mücadeleyi hakem Serkan Ergün yönetecek
Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup'ta ki temsilcimiz Anadolu Selçukspor, ligin 3.haftasında B.B. Erzurumspor'a konuk olacak. Spor Toto 2.Lig'de ilk kez karşı karşıya gelecek iki ekibin mücadelesini hakem Serkan Ergün yönetecek. Kazım Karabekir Stadyumu'nda oynanacak mücadele saat 19.00'da başlayacak.
HEDEF EN AZ 1 PUAN
Çarşamba günü karayolu ile Ankara'ya giden ve uçakla Erzurum'a uçan Anadolu Selçukspor, Erzurum'da girdiği kampı tamamladı. Yavru Kartal maç saatini beklemeye başladı. Ligin ilk iki haftasında 4 puan toplayan Anadolu Selçukspor, ikinci sırada bulunuyor. Yavru Kartal'da hedef Erzurum'dan en az 1 puan ile ayrılmak.
KARDELEN TV'DEN YAYINLANACAK
Spor Toto 2.Lig'de ilk kez karşı karşıya gelecek iki ekip daha önce hazırlık karşılaşmasında 1 kez karşı karşıya geldi. 2015-2016 sezonu öncesi hazırlık karşılaşmasında karşıya gelen iki ekibin mücadelesinde Dadaşlar 2-1 galip geldi. İlk kez bir resmi karşılaşma da karşı karşıya gelecek iki ekibin mücadelesi bugün saat 19.00'da başlayacak. Mücadeleyi hakem Serkan Ergün yönetirken mücadele canlı yayın olarak Kardelen TV'den canlı olarak yayınlanacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.