Yaş Grubu voleybolda bugün 5 maç oynanacak
Yaş Grubu Erkekler ve Kızlar Liginde heyecan bugün oynanacak 5 karşılaşma ile devam edecek.
Karşılaşmaların 3’ü Atatürk Spor Salonu’nda oynanırken iki maç ise Akşehir’de yapılacak. Günün programı şöyle: Yaş Grubu Erkekler Ligi: Saat: 09.30 Yeni Doğanspor-Selçuklu Belediyespor Atatürk Spor Salonu Saat: 11.00 Diltaşspor-Derbentspor Atatürk Spor Salonu Saat: 12.00 Akşehir Belediye Kültür-Gençlikspor Akşehir Yaş Grubu Kızlar Ligi: Saat: 12.30 Kara Kartallar-Yeni Sağlıkspor Atatürk Spor Salonu Saat: 13.30 Akşehir Belediye Kültür-Gençlikspor Akşehir. Öte yandan Gençler liginde ise bir maç oynanacak. Ereğli’de oynanacak maçta Ereğli Şekerspor ile Kara Kartallar Saat 11.00’de karşı karşıya gelecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.