Yaş Grubu filede bugün 5 maç var
Yaş Grubu ile Gençler Bay-Bayan Yerel Voleybol Ligleri’ne bugün oynanacak 5 maçla devam edilecek.
Atatürk Spor Salonu’ndaki günün ilk maçında yaş grubu erkeklerde Derbentspor ile Selçuklu Belediyespor karşılaşacak. Saat 09.30’da başlayacak bu maçın ardından Diltaşspor ile Gençlikspor galibiyet için ter dökecekler. Saat 12.30’da başlayacak mücadelede de DSİ Spor ile Akşehir Belediye Kültürspor karşı karşıya gelecek. Yıldız erkeklerde 14.00’de başlayacak maçta Yeni Doğanspor ile Selçuklu Belediyespor karşılaşırken, genç kızlarda da Diltaşspor ile Kara Kartallar kapışacak. Mücadele 15.30’da start alacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.