Voleybolda kupalar verildi
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Voleybol İl Temsilciliği faaliyet Programı çerçevesinde Organize edilen 2014-2015 Voleybol Genç Kız-Erkek Yıldız Kız-Erkek ve Yaş Gurupları Kız Erkek Voleybol Müsabakaları sona erdi.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Voleybol İl Temsilciliği faaliyet Programı çerçevesinde Organize edilen 2014-2015 Voleybol Genç Kız-Erkek Yıldız Kız-Erkek ve Yaş Gurupları Kız Erkek Voleybol Müsabakaları sona erdi. Sezon boyunca kıyasıya mücadele veren takımlar kupalarını aldı. Törende takımlara kupalarını Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz, Şube Müdürleri Mahmut Keten ve Ali Kanber, Voleybol İl Temsilcisi Mustafa Tarman takdim etti.
Dereceye giren takımlar şu şekilde:Yaş Gurupları Erkek 1. Pemspor 1, 2.DSİ Spor, 3.Pemspor 2
Yıldız Erkekler: 1.Pemspor,2.Karapınar Belediye, 3.Konyaspor. Genç Erkekler: 1.Büyükşehir Belediye,2.Pemspor, 3.Konyaspor, Yaş Gurubu Kızlar: 1.Pemspor, 2.Ereğli Belediye,3.Gençlikspor
Yıldız Kızlar:1.Gençlikspor, 2.Ereğli Gençlik Merkezi, 3.Pemspor. Genç Kızlar1.Gençlikspor,
2.Pemspor, 3.Güneşspor
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.