Voleybolda final heyecanı
Seydişehir’de kültürel, sosyal ve sportif faaliyetleri artırmak, bu yol ile ilçe halkı arasındaki dayanışma ve kardeşlik bağlarını geliştirebilmek gayesi ile Seydişehir Belediye Başkanlığı’nca 12.05.2010 tarihinde başlayan Voleybol Turnuvası
Çeyrek finale yükselen takımlar şu şekilde: Kartel Spor, Eğitim Spor, Zincirlitaş Spor, Sağlık Spor, Adliye Spor, Akçalar Spor, Kral Gıda Spor, Emniyet Spor Yarın oynanacak olan maçlar sonunda yarı finale yükselecek dört takım belli olacak ve Cuma günü de final maçlarıyla turnuva sona erecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.