Voleybol ve potada genç heyecan sürüyor
Konyalı sporseverler, Mahalli Voleybol ve Basketbol Liglerinde dopdolu bir hafta sonuna tanık olacak.
Birbirinden zevkli ve çekişmeli geçmesi beklenen Yıldız ve Genç Kızlar ile Yaş Grubu Erkekler Ligi’ne dahil voleybol maçları Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak. Potada nefes kesecek maçlar 100. Yıl Spor Salonu’nda yapılacak. Voleybolda bugün oynanacak maçların programı şöyle: 09:30 Gençlikspor-Yeni Sağlıkspor (Yıldız Kızlar), 11:00 Yeni Sağlıkspor-Diltaşspor (Genç Kızlar), 12:30 Selçuklu Bld-DSİ Spor (Yaş Grubu Erkek), 14:00 Derbentspor-Akşehir Bld Kültür (Yaş Grubu Erkek), 15:30 Yeni Doğanspor-Gençlikspor (Yaş Grubu Erkek), 17:00 Diltaşspor-Yeni Sağlıkspor (Yaş Grubu Erkek) Potada ise maç trafiği şu şekilde: 10:00 Kartal İD-Demirspor (Yıldız Kızlar), 11.30 Ulusoyspor-Seydişehir Belediyespor (Yıldız Kızlar), 13:00 Yeni Sağlıkspor-Akşehir Selçuklu (Yıldız Kızlar), 14:30 DSİ Spor-Konya Basket (Yıldız Erkek), 16:00 Konya Gücü-SÜSK (Yıldız Erkek), 17:30 Genç SÜSK-Demirspor B (Yıldız Erkek)
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.