Vergi Dairesi’nden Komyapı’ya ziyaret
Konya Vergi Dairesi Başkanı Sıtkı Aksöz, Gelir İdaresi Grup Müdürü Abdullah Coşkuner, Gelir ve Kurumlar Vergileri Müdürü Şemsettin Eser ve Mevlana Vergi Dairesi Müdürü Fadik Ertaş Komyapı A.Ş.yi ziyaret etti.
Komyapı A.Ş.’nin Belh Kavşağı’ndaki yeni idari binasında gerçekleşen ziyarette Kombassan Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sami Selçuk Duran, misafirlere Komyapı Hazırbeton Prefabrik İnşaat Taahhüt San. ve Tic. A.Ş. hakkında bilgi verdi. Ziyarette konuşan Aksöz, vergisel ödevlerini süresinde yerine getiren, ihracat yapan, istihdam ve katma değer vergisi yaratan mükelleflerin hem Konya için hem de ülke için büyük önem taşıdığını belirtirken, Konya Vergi Dairesi Başkanlığı’nca mükellef odaklı hizmet anlayışı gereği bu ziyaretleri gerçekleştirdiklerini söyledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.