Vefanın konukları Safet Susic ve Elvir Balic oldu
Konyaspor’un geleneksel hale getirdiği ve geçmiş yıllarda hizmet veren teknik adam, başkan, yönetici ve futbolcuların hatırlanarak ödüllendirildiği ‘Efsanelere Vefa Ödül Töreni’ A.Alanyaspor maçı öncesinde yapıldı.
Yeşil-beyazlı ekibin eski teknik direktörlerden şimdi A.Alanyaspor’u çalıştıran Boşnak teknik direktör Safet Susic ile eski futbolculardan şimdi ise A.Alanyaspor’da Safet Susic’in yardımcılığını yapan Elvir Baliç’e maç öncesinde iki takım taraftarlarının alkışları arasında Kulüp Başkanı Ahmet Şan tarafından günün anısına isimlerinin yazılı olduğu 42 numaralı Konyaspor forması ve plaket hediye edildi. Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu’nun da hazır bulunduğu tören sonrasında günün anısına objektiflere poz verdi. Hem Susic hem de Balic, bu anlamlı hareketten ötürü Konyaspor’a teşekkür etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.