Uzuncayayla’dan hiç ‘hayır’ çıkmadı
Halk oylamasında Cihanbeyli'ye bağlı Uzuncayayla köyünde sandıktan ''hayır'' oyu çıkmadı.
AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Kabakcı'nın da memleketi olan Uzuncayayla köyünde 74 seçmen tek sandıkta oy kullandı. Oy kullanma işleminin ardından açılan 1144 no'lu sandıkta yapılan oy sayım işleminde sandıktan 74 'evet'e karşılık, hiç 'hayır' oyu çıkmadı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.