Üniversitespor takviye peşinde
TB2Ldeki temsilcimiz Selçuk Üniversitesinde arka arkaya alınan iki yenilginin ardından yönetim kurulu takımın takviye edilmesi yönünde prensip kararı aldı. Bu konuda kesin karar haftalık toplantıda teknik heyetin vereceği rapor doğrultusunda kesinleşecek
Türkiye Erkekler Basketbol İkinci Ligi’nde mücadele eden temsilcimiz Selçuk Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesine yenilerek sahasında ilk yenilgisini alırken bu yenilgi camianın morallerini bozdu. Sarı-mavili kulübün Başkan Yardımcısı Mehmet Kamanlı bu sezon sonunda kesinlikle BEKO Basketbol Ligi’ne çıkmayı hedeflediklerini söyleyerek, “Trabzon yenilgisinden sonra Hacettepe karşısında kendi seyircimiz önünde alınan yenilgi bütün hesaplarımızı alt üst etti. Bizim kendi sahamızda puan kaybına tahammülümüz yok. Bu yenilgiyi telafi etmek zorundayız. Ama şimdi genel anlamda şunu görüyoruz ki bu takım en az iki oyuncu transfer edilerek takviye edilmeli. Teknik heyetin vereceği rapor doğrultusunda yapacağımız yönetim kurulu toplantısında transfer ile ilgili nihai karar verilecektir” dedi
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.