Üniversite’den Esnaf Odaları’na ziyaret
Selçuk Üniversitesi Spor Kulübü Başkan ve yönetim kurulu üyeleri, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Bekir Duvarcıyı makamında ziyaret etti.
Ziyaretin amacının Selçuk Üniversitesi’nin ve spor kulübünün, şehrin kesimi ile el ele gönül gönüle vererek basketbol takımının yeniden Beko Basketbol Ligi’ne dönmesi olduğunu ifade eden Kulüp Başkanı ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kürşat Turgut, “Geçtiğimiz yıl Birinci Lig’e veda ederken çok zor ve kötü bir ortam yaşadık. Beko Basketbol Ligi’nde yaşanmamış bir talihsizlikle averajla lige veda ettik. Selçuk Üniversitesi’nin ve Konya’nın yeri asla burası değildir. Bu sezon lige başlarken tamamen Konya’dan aldığımız maddi ve manevi destekle yola çıktık. O günden bu güne geldiğimiz noktada çok iyi bir yolda olduğumuzu görüyoruz. Ligin ilk yarısını hedeflediğimiz yerde tamamladık.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.