Üniversite’de Gelişim mesaisi başladı
Geçtiğimiz hafta sonu sahasında Yeni Nesili farklı bir şekilde mağlup eden Selçuk Üniversitesporda Cuma günü deplasmanda oynayacağı Gelişim Koleji maçının hazırlıkları başladı.
T2BL’de mücadele eden Selçuk Üniversitespor’da hafta sonu alınan farklı galibiyetin sevinci yaşanıyor. Sarı-mavili ekip bulduğu bu moralle Cuma günü deplasmanda oynayacağı Gelişim Koleji maçının hazırlıklarına dün başladı. Zorlu İzmir deplasmanından galibiyetle dönerek zirve yarışını sürdürmek isteyen Selçuk Üniversitespor Gelişim maçına hırslı bir şekilde hazırlanıyor. Bugüne kadar 8 maç oynayan sarı-mavili ekip bu karşılaşmaların 5’ni kazandı. Diğer 3 mücadeleden ise salondan yenik ayrıldı. Oynadığı bu maçlarda 13 puan toplayan Selçuk Üniversitespor averajla 6. sırada yer aldı. Sarı- mavili ekiple birlikte aynı puana sahip Beykoz, Vestel ve Gelişim Koleji takımları 3-4-5. sıraları paylaştı. Cuma günü deplasmanda Gelişim Koleji ile karşılaşacak Selçuk Üniversitespor mutlak galibiyet parolası ile hazırlandığı maçı kazanarak rakibini zirve yarışından uzaklaştırmak istiyor. Averaj farkı ile rakibinin bir basamak gerisinde bulunan sarı-mavili ekip yakaladığı çıkışı da sürdürmeyi planlıyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.