U16 Kupaları sahiplerini buldu
Konya Amatör Küme 2018-2019 Futbol Sezonu, U16 Ligi Konya il finalistleri; Meram Kara Kartallar, Kadıköyspor, Konya 1907 Spor, Kasırgaspor, Tümosanspor ve Yeşilyurtspor'a kupaları takdim edildi
Takımlara oynadıkları maçlar öncesinde Futbol İl Temsilcimiz Tahir Taşyüz ile yönetim kurulu üyelerimiz; Faruk Hatipoğlu, Necip Yılmaz, Yakup Sezgin ve İbrahim Karabacak tarafından Dumlupınar, Ballan ve Samur sahalarımızda kupaları teslim edildi. U16 Ligi Play-Off maçları sonunda U16 Türkiye Şampiyonası'nda ilimizi Meram Kara Kartallar ve Kadıköyspor temsil edecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.