U14 ve U16 kuralar çekildi
Amatör Küme U14 ve U16 Liglerinde 2013-2014 sezonunun kuraları çekildi.
Amatör Küme U14 ve U16 Liglerinde 2013-2014 sezonunun kuraları çekildi. U14 Ligi karşılaşmaları 11 ve 10 takım olmak üzere 2 grupta oynanacak. 22-23 Şubat tarihlerinde başlayacak. Ligde sezonun ilk hafta maç programı şu şekilde: A Grubu Seydişehir Gücü - Seydişehir Belediyespor, Akşehir Bld.Kültürspor - Başak Gençlik Ve İzcilik, Tümosanspor - Selçuklu Belediyespor, Konya Anadoluspor – Telekomspor, Karabağ Gençlerbirliği – Araplarspor, Yeni Meramspor Bay B Grubu: Ç.Çumra Belediyespor - Y.Emirgazi Belediyespor, Havzanspor - Karapınar Belediyespor, Meram Kozağaçspor - Teiaş Gençlikspor, Raketspor - Konya Kara Kartallar, 1905 Ultraslanspor-Konya Fenerspor. U16 Liginde de 2013-2014 sezonu 22-23 Şubat tarihlerinde başlayacak. U16 Ligi 8’li 2 ve 7 takımdan oluşan 3 grupta oynanacak. İlk hafta maçlarının programı şu şekilde: A Grubu Beyşehir Belediyespor - Akşehir Endüstrispor, Akşehir Gençlikspor - Seydişehir Teknik Eml, Seydişehir Gücü - Seydişehir Belediyespor, Akşehir Bld.Kültürspor Bay. B grubu : Telekomspor - Ç.Çumra Belediyespor, Kulu Belediyespor Tümosanspor, Karabağ Gençlerbirliği - İhsaniye Gençlerbirliği, Havzanspor Raketspor, C Grubu : Selçuklu Belediyespor - Karapınar Esnafspor, Anadolu Derespor-Ereğlispor, Demirspor - Selçukspor, Konya Kara Kartallar - Konya 1907 Spor
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.