U 16 Milli Takım yine Nils’e takıldı
Türkiye 16 Yaş Altı Genç Milli Futbol Takımı, Konyada yapılan özel maçta Almanyaya 1-0 yenildi.
İlk maçta geçtiğimiz gün Nils’in 4 golü ile boyun eğen temsilcimiz ikinci maçta da yine Nils’e takıldı kırmızı beyazlılar ikinci özel maçta da rakibine tek golle yenilmiş oldu.
STAT: Selçuklu Belediyesi
HAKEMLER: Mustafa Emil xx, Mustafa Saraçoğlu xx, Aslıhan Boyalı xx
TÜRKİYE: Taha x, Cankurt x, Burak xx, Salih xx, Okay xx, İbrahim x (Dk. 41 Beykan x), Recep x (Dk. 68 Fatih x), Ömer xx, Aykut x (Dk. 30 Emre Özer xx), Erkut x (Dk. 50 Kaan x), Kerem x (Dk. 55 Seçkin x)
ALMANYA: Wilmes xx (Dk. 41 Dahne x), Koray xx, Röcker xx (Dk. 75 Pacarada x), Korczowski xx (Dk. 41 Perrey x), Pluntke xx (Dk. 50 Okan x), Emre Can xx, Born xx (Dk. 41 Levent x), Cecen xx, Nils Quaschner xxx, Marz xx (Dk. 50 Robin Yalcin x), Weihrauch xx (Dk. 77 Maggio ?)
GOL: Dk. 19 Nils Quaschner (Almanya)
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.