U 16 4-1’in rövanşı için Almanya önünde
Türkiye U 16 Milli Takımı bugün Almanya 2. özel sınavında karşıya geliyor.
Selçuklu Belediye Sahası’nda oynanacak olan zorlu karşılaşma Saat 13.30’da başlayacak. Geçtiğimiz gün ilk özel sınavında yine Almanya ile karşılaşan ve Nils Quaschner’in attığı gollerle maçı 4-1 kaybeden genç milliler ikinci maçı kazanarak rövanşı almanın hesaplarını yapıyor. Turhan Mesci yönetiminde sahaya çıkacak olan genç millilerin Sercan, Fatih, Emre Özer, Cankurt, Burak, Salih, Kaan, Okay, İbrahim, Recep, Seçkin 11’i ile mücadele etmesi bekleniyor. Milli atkımın teknik adamı Turhan Mesci, ilk maçta basit hatalar yaptıklarını ve bunun sonucunda farklı mağlup olduklarını söyledi. Mesci, bugün oynayacakları ikinci maçta ise aynı hatalara düşmeyeceklerini ve mutlak kazanmak için mücadele edeceklerinin altını çizdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.