U-13'te 3.hafta tamamlandı
Konya U-13 Ligi'nde 3.hafta maçları tamamlandı.Oynanan maçların ardından Atiker Konyaspor ile Kasırgaspor haftayı lider olarak kapattı
KONYASPOR 12 GOL ATTI
A Grubu'nda geçtiğimiz haftayı lider olarak kapatan Atiker Konyaspor liderliğini korudu. Yeşil-beyazlılar, bu hafta deplasmanda konuk olduğu Kasırga Gücü'nü 12-0 yenerek farklı bir galibiyet elde etti. Demirspor'un 8-0 mağlup eden Kara Kartallar ise Atiker Konyaspor'un arkasından takibini sürdürdü. Grupta bu hafta oynanmayan Karabağ Gençlerbirliği – Beyşehir Gölspor maçı ise önümüzdeki günlerde oynanacak. Tümosanspor ise grupta 3.haftayı bay geçti. Grupta oynanan karşılaşmalarda alınan sonuçlar şöyle: "Kasırga Gücü 0-12 Atiker Konyaspor, Demirspor 0-8 Kara Kartallar, Seydişehir Bld. 2-0 Yıldırımspor, Beyşehir Gençlik 1-4 Telekomspor."
KASIRGA 3'TE 3 YAPTI
B Grubu'nda ise oynanan 3.hafta maçlarının ardından Kasırgaspor yenilgisiz liderliğini sürdürdü.Evinde ağırladığı Anadolu Selçukspor'u 2-0 mağlup eden Kasırgaspor puanını 9'a yükseltti. Kadıköyspor ise ligin 3.haftasında haftayı bay geçerken grupta ihraç edilen iki takımıh oynaması gereken Akşehirspor – Muhasebe Gençler müsabakası ise iptal edildi.Grupta oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle: "Ilgın Bld. 1-2 Cihanbeyli Bld., Kasırgaspor 2-0 Anadolu Selçuklu, Konya 1907 Spor 3-1 Selçuklu İdmanyurdu, Gençlerbirliği 4-8 Selçuklu Bld."
BURAK TAŞPINAR
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.