''Türkiye'nin Markaları Türkiye'nin Çocuklarını Giydiriyor''
''Türkiye'nin Markaları Türkiye'nin Çocuklarını Giydiriyor'' kampanyası çerçevesinde Cihanbeyli'de ihtiyaç sahibi 250 öğrenciye ayakkabı, mont ve çoraptan oluşan giyecek yardımlarının dağıtımına başl
''Türkiye'nin Markaları Türkiye'nin Çocuklarını Giydiriyor'' kampanyası çerçevesinde Cihanbeyli'de ihtiyaç sahibi 250 öğrenciye ayakkabı, mont ve çoraptan oluşan giyecek yardımlarının dağıtımına başlandı.
Birleşmiş Markalar Derneği'nin (BMD), ''Türkiye'nin Markaları Türkiye'nin Çocuklarını Giydiriyor'' adı altında düzenlediği kampanya çevresinde Cihanbeyli'de ihtiyaç sahibi her çocuğun yaş, beden ve cinsiyet özellikleri doğrultusunda gönderilen kıyafetler, Cihanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü öncülüğünde ilköğretim ve liselerde dağıtılıyor.
Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi dağıtılan yardımlarla öğrencilerin yüzlerinin güldüğünü ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Mehmet Sarıtaş, Birleşmiş Markalar Derneği'ne teşekkür etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.