TÜRFAD tutuklu ve yükümlülerle buluştu
Türkiye Futbol Adamları Derneği Konya Şube Başkanı ve Genel Merkez yönetim kurulu üyesi Dursun Seyis, Konya Açık Cezaevinde futbol ve futbol oyununun doğuşu hakkında konferans verdi
Cezaevinde bulunan tutuklu ve yükümlülerle birlikte konferansa cezaevi ikinci müdürü Nurettin Abbasoğulları ve Hüseyin Bardak ile öğretmen Özcan Ece katıldılar.Konferansa Hepinize geçmiş olsun, Allah kurtarsın” diyerek başlayan Türkiye Futbol Adamları Derneği Konya Şube Başkanı Dursun Seyis akıcı bir üslupla futbolun tarihini ve Türkiye’ye gelişini anlattı ve sorulara cevap verdi.Yaklaşık bir saat süren konferans sonrasında günün anısına Türkiye Futbol adamları Derneği Genel merkez yönetim kurulu üyesi ve Konya Şube Başkanı Dursun Seyis cezaevi 2. müdürü Nurettin Abbasoğulları’na derneğin rozetini taktı ve flama hediye etti.Cezaevi 2. Müdürü Nurettin Abbasoğulları da Dursun Seyis’e kendisi ve mahkumlar için teşekkür etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.