Tuna, Bozkır'da referandumu anlattı
Adalet ve Kalkınma Partisi Konya İl Teşkilatı, “Referanduma Evet” çalışmalarına devam ediyor.
Bu kapsamda Konya Milletvekili Hüsnü Tuna, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile il genel meclisi üyeleri, Bozkır’da esnafı ziyaret ederek referandumda “evet” oyu istedi. 12 Eylül’de “evet” oyunun Türkiye’nin geleceği için hayati önem taşıdığını dile getiren AK Parti Konya Milletvekili Hüsnü Tuna, “Referandum önemli. Referandumu bir parti meselesi ya da projesi olarak görmek çok yanlış. Bu ülkenin geleceği için önemli bir fırsat. İnanıyoruz ki Bozkır halkı bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirip sandıkta evet oyu kullanacak” dedi. Hüsnü Tuna ve beraberindeki heyet, yapımı devam eden Bozkır Devlet Hastanesi inşaatını da gezdi. Burada yapımcı firma yetkililerinden bilgi alan Hüsnü Tuna, hastanenin Türkiye’nin önemli projelerinden biri olduğunu dile getirdi. Tuna, “Hastane tamamlandığında bölge halkı rahatlayacak ve ilçe dışına tedavi olmaya gitmeyecek” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.