Tüfekçioğlu’nun önergesi elinde kaldı
Cihanbeyli İl Genel Meclis Üyesi Mehmet Tüfekçioğlu, Bank Asya 1. ligi ilk yarısında Konyasporun gösterdiği performans üzerine,
Teknik Direktör Hüsnü Özkara’ya verilmesi öngörülen Fahri Hemşerilik Beratı ile ilgili önergesi, Konyaspor’un son günlerde ligdeki kötü gidişatı ve Hüsnü Özkara’nın da görevinden ayrılması nedeniyle elinde kaldı. İl Genel Meclis Üyesi Tüfekçioğlu’nun ligin ilk yarı sonrasında Meclis Başkanlığına sunmaya hazırlandığı önergenin elinde kalmasına üzüldüğü öğrenildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.