TSYD’nin şampiyonları Ersöz’ü ziyaret etti
Avrupa Taewondo Federasyonu tarafından Antalya’da düzenlenen 1.Minikler Avrupa Taekwondo Şampiyonasında Avrupa ikincisi olan Yusuf Toprak ve Avrupa üçüncüsü olan Nuran Ulutaş Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz’ü makamında ziyaret ettiler.
Avrupa Taewondo Federasyonu tarafından Antalya’da düzenlenen 1.Minikler Avrupa Taekwondo Şampiyonasında Avrupa ikincisi olan Yusuf Toprak ve Avrupa üçüncüsü olan Nuran Ulutaş Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz’ü makamında ziyaret ettiler.
22 ülkeden 376 sporcunun katıldığı 1. Minikler Avrupa şampiyonasına ilimizi temsilen katılan Konya TSYD Spor Kulübünden +57 kg’da Yusuf Toprak Avrupa ikincisi, 48 kg’da Nuran Ulutaş ise Avrupa üçüncüsü olarak büyük bir başarıya imza attılar. Ziyarete TSYD Konya Şubesi Başkanı Recep Çınar, Antrenörler Hüseyin Toprak, Mehmet Gökhan Ergün ve Sporcular katıldı.
Minik Sporcuları altın ve çeşitli hediyelerle ödüllendiren Ersöz, İleriki yıllarda hem ilimizi hem ülkemizi daha iyi temsil edeceklerinden şüphe duymadığını belirterek sporculara başarı dileklerinde bulundu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.