TSYD'li atletler Bursa'da yarıştı
Türkiye Spor Yazarları Kulübü atletleri bursa'da düzenlenen yarışlarda şehrimizi başarılı bir şekilde temsil ettiler.
TSYD 11 sporcu ile katıldığı Bursa’daki 15 kilometrelik tarihi Kent Koşusu’na antrenör Seyfi Atamer’in nezaretinde katılarak başarılı bir yarışı madalyalarla tamamladılar. Bursa'da gerçekleştirilen müsabakalarda Seyfi Atamer, Mustafa Ayvacı, Ahmet Nergiz, Sami Tatlınar, Mustafa Ali Azman, Mehmet Ali Canlı, Halit Tunç, Hilmi Ayvacı, Orhan Öztürk, Nizamettin Kırbaş, Mustafa Baş, yarışmayı başarıyla tamamlayarak Konya'nın ismini duyurdular. TSYD'li sporculardan Mustafa Ayvacı 65-69 yaş kategorisinde ikinci olarak Kupa ve Madalya kazanarak kürsüye çıkmayı başardı
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.