TSYD sporcusu Eken'in acı günü
TSYD spor kulübü atletlerinden Murat Ertan Eken'in acı günü. Murat Ertan Eken’in Annesi Havva Eken hakkın rahmetine kavuştu.
TSYD spor kulübü atletlerinden Murat Ertan Eken'in acı günü. Murat Ertan Eken’in Annesi Havva Eken hakkın rahmetine kavuştu. Merhumenin cenazesi Pazartesi günü Mürşit Pınar Camiinde öğle namazına Müteakiben kılınan cenaze namazının ardından Musalla mezarlığında toprağa verildi. Türkiye Spor Yazarları ve Spor Kulübü Derneği Konya Şubesi Atletizm branşında faaliyet gösteren sporcularından Murat Ertan Eken’in Havva Eken (84) Pazartesi günü Mürşit Pınar Camiinde öğle namazına Müteakiben kılınan cenaze namazının ardından Musalla mezarlığında toprağa verildi. TSYD Konya Şubesi Başkanı Recep Çınar ve Atletizm Antrenörü Seyfi Atamer, Murat Ertan Eken’in Annesi Havva Eken’in vefatından duyduğu üzüntüyü dile getirdi. “Merhume Havva Eken’e Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarıyla başsağlığı dileriz” dediler.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.