Traore cezalı duruma düştü
Atiker Konyaspor’da sakatlıkların yanı sıra kart cezaları da dikkat çekiyor.
Sivasspor maçında Skubic ve Jevtovic cezaları nedeniyle forma giyemezken Ali Turan, Filipovic, Adis Jahovic, Traore ve Yatabare ise sarı kart sınırında olan isimlerdi. Karşılaşmanın ikinci yarısında Ömer Ali Şahiner’in yerine oyuna giren Abdou Razack Traore 87. dakikada gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü. Tecrübeli oyuncu Ankaragücü deplasmanında forma giyemeyecek.
FERHAT TÜRKOĞLU
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.