Torku Selçuk’ta sahte bilet şoku
Torku Selçuk Üniversitesi’nin geçtiğimiz hafta oynadığı Fenerbahçe maçında sahte biletler ile bazı taraftarların salona girdiği tespit edildi.
Torku Selçuk Üniversitesi’nin geçtiğimiz hafta oynadığı Fenerbahçe maçında sahte biletler ile bazı taraftarların salona girdiği tespit edildi. Başkan Yardımcısı Kerem Öten konuyla ilgili açıklamasında, “Daha önce Galatasaray maçında da sahte biletle ilgili şüphelerimiz oldu. Renkli fotokopi ile girdiğini düşündüğümüz taraftarlar var. Çünkü çok büyük sayıda kaçak seyirci durumumuz var. Herhangi bir tespit durumu ise yok. Turnikelerimiz yok, kameralarda da eksiklikler bu nedenle kim
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.