Torku Selçuk’ta, prim 30 bin lira oldu
Torku Konya Selçuk Üniversitesi’nde alınana bilgilere Başkan Yunus Derebağ oyuncuların maç içerisinde gösterdiği performans ve özveri nedeniyle Trabzonspor Medical Park maçı primlerini 30 bin TL yaptı.
Torku Konya Selçuk Üniversitesi’nde alınana bilgilere Başkan Yunus Derebağ oyuncuların maç içerisinde gösterdiği performans ve özveri nedeniyle Trabzonspor Medical Park maçı primlerini 30 bin TL yaptı. Son haftalarda girilen şu günlerde alınan kararın takıma olumlu yansımaları olması bekleniyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.