Torku Konyaspor-Giresunspor maçı Çeliker'in
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu, 2 Aralık Salı günü saat 14:30'da Konya Büyükşehir Torku Arena Stadyumu'nda Torku Konyaspor ile Giresunspor arasında oynayacak Ziraat Türkiye Kupası H Grubu 1.hafta maçını Denizli bölgesi hakemlerinden Özkan
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu, 2 Aralık Salı günü saat 14:30'da Konya Büyükşehir Torku Arena Stadyumu'nda Torku Konyaspor ile Giresunspor arasında oynayacak Ziraat Türkiye Kupası H Grubu 1.hafta maçını Denizli bölgesi hakemlerinden Özkan Çeliker'in yöneteceğini açıkladı. Çeliker'in yardımcılıklarını Baran Eraslan ve İlker Takpak yaparken, maçın dördüncü hakemi Erbay Aldemir.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.