Torku Konyaspor 2 oyuncusuyla sözleşme yeniledi
Torku Konyaspor, iç transferde Ali Çamdalı ve Kaya Tarakçı ile sözleşme imzaladı.
Torku Konyaspor, iç transferde Ali Çamdalı ve Kaya Tarakçı ile sözleşme imzaladı.
Torku Konyaspor, transfer çalışmaları doğrultusunda görüşmelerde bulunduğu ve anlaşma sağladığı tecrübeli oyuncuları Ali Çamdalı ve kaleci Kaya Tarakçı ile sözleşme imzaladı. Ali Çamdalı 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 1+1, Kaya Tarakçı'da 1 yıllık sözleşmeye imza atarken, futbolcular kulüp bayrağı önünde poz verdiler.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.