Torku ile yola devam edilecek
Torku Konya Selçuk Üniversitesi’nde yeni sezonda takımın sponsorsunun yine Torku olacağı ifade edildi.
Torku Konya Selçuk Üniversitesi’nde yeni sezonda takımın sponsorsunun yine Torku olacağı ifade edildi. Başkan Hakan Faydasıçok yaptığı yazılı açıklamada, “Torku ile yaptığımız sponsorluk sürecinde su an için olumsuz bir durum yoktur yeni sezonda da büyük ihtimalle Torku sponsorumuz olarak devam edecektir. Bu anlamda sayın Recep konuk beye verdiği desteklerden dolayı yönetim kurulumuz adına teşekkürü bir borç biliyoruz.” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.